Falownik magazynujący energię Solis

Falownik magazynujący energię Solis

Doświadcz nieprzerwanego zasilania dzięki falownikom magazynującym energię Solis
Wyślij zapytanie
Opis
Parametry techniczne

Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. jest jednym z najbardziej niezawodnych producentów i dostawców falowników do magazynowania energii typu Solid w Chinach, obsługuje również usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zakupu zaawansowanego falownika magazynującego energię Solids w magazynie z naszej fabryki.

 

 

Dlaczego warto wybrać nas?

 

Klienci hurtowi poszukują dostawców, którzy wykazali się zdolnościami produkcyjnymi. Dlatego wierzymy, że jesteśmy wyjątkową propozycją wartości.

A.-Najnowocześniejsze--zakłady produkcyjne

Linie z certyfikatem ISO 9001: Zautomatyzowane linie SMT (technologia montażu powierzchniowego) gwarantują dokładne rozmieszczenie komponentów SMT, co skutkuje<0.1% defect rate.

100% spalania-Podczas testów: każde urządzenie poddawane jest 72-godzinnym ciągłym testom obciążeniowym przy maksymalnym obciążeniu, aż do momentu, gdy zacznie wykazywać niezawodność.

B. Integracja pionowa

Własne-badania i rozwój: wydzielona grupa 50 inżynierów koncentruje się obecnie na optymalizacji topologii, co w jednej z naszych najnowszych iteracji pozwoliło na zmniejszenie strat energii o 15%.

Kontrolowane zamówienia: strategiczne partnerstwa z dostawcami Tier 1 (np. Infineon, Vishay) gwarantują jednolitość komponentów i niski koszt.

C. Globalna zgodność

Produkujemy zgodnie z RoHS/REACH; do produkcji tego artykułu nie używa się żadnych materiałów niebezpiecznych, co ma kluczowe znaczenie dla obsługi klientów w całej UE i Ameryce Północnej.

Posiadamy lokalne magazyny w Europie, Azji i Ameryce Północnej, co oznacza, że ​​możemy wysłać przesyłkę w ciągu 7 – 14 dni.

D. Inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju

Produkcja-zero odpadów: co miesiąc 95% odpadów produkcyjnych jest poddawanych recyklingowi, zgodnie ze stanowiskami ESG przyjętymi przez naszych globalnych klientów.

Energooszczędność: Obiekt jest zasilany energią słoneczną, co zmniejsza jego ślad węglowy o 60%, co jest atrakcyjne dla kupujących dbających o środowisko.

 

Opis produktów

 

Co to jest falownik magazynujący energię Solis?

 

6a26f127e769fadb7370b42f0907a86

Nasz falownik magazynujący energię Solis został zaprojektowany z myślą o niezawodnej wydajności i zapewnia wysoki poziom efektywności i elastyczności w projektach związanych z energią słoneczną. Dzięki zaawansowanej technologii i solidnej konstrukcji falownik ten stanowi idealną bazę do zapewniania doskonałej wartości zarówno integratorom systemów i wykonawcom projektów, jak i dostawcom energii. Poniżej przedstawiamy ważne funkcje i korzyści, dzięki którym ten falownik stanie się podstawą wielu-projektów fotowoltaicznych na dużą skalę.

FunkcjeFalownik magazynujący energię Solis

 

1. Niezrównana niezawodność i trwałość

Główny cel:
Komponenty-wojskowej klasy: falownik składa się z trwałych elementów polimerowych i metalowych, które są całkowicie odporne na korozję i zaprojektowane tak, aby tolerować ekstremalne temperatury i poziomy wilgotności (-40°C do +65°C i do 95% bez-kondensacji). Dlatego falownik będzie miał-długotrwałą trwałość w najbardziej wymagających środowiskach – od pustyni po obszary dotknięte oceanem.
Dlaczego to ma znaczenie:

Dane terenowe z instalacji na całym świecie podają, że czas sprawności wynosi 99,8%, minimalizując koszty konserwacji i przestoje u klienta.

Certyfikaty (IEC 6210, UL 1741) potwierdzają zgodność z międzynarodowymi środkami bezpieczeństwa i wydajności.

2. Doskonała wydajność i moc wyjściowa

Główny cel:

Inteligentna technologia MPPT:​ Monitoruj pobór energii w częściowo zacienionym/zmiennym świetle słonecznym. Algorytmy szybko zmieniają parametry wejściowe, aby zoptymalizować ogólną produkcję, bez konieczności ręcznej regulacji.

Wysoka wydajność konwersji:​ po konwersji osiągamy sprawność do 98,5%​ (testowaną zgodnie ze standardami wydajności IEC 61683), minimalizując straty energii podczas konwersji DC-AC.

Dlaczego to ma znaczenie:

Z reguły w większych systemach osiągnięcie 1% wzrostu wydajności oznacza na przykład tysiące dolarów i oszczędności energii rocznie-; dla instalacji o mocy 1 MW, około 1500 kWh/rok na 1% przyrostu wydajności.

Dynamiczna korekcja współczynnika mocy (0,95 prowadząca do 0,95 opóźniona) jest korzystna dla projektów w skali użytkowej, zapewniając stabilność sieci.

3. Bezproblemowa integracja i kompatybilność z siecią

Główny cel:

Opcja szerokiego napięcia:​ umożliwia stosowanie napięcia wejściowego w zakresie od 29,9 V do 60 V prądu stałego, co pozwala na działanie w różnych konfiguracjach baterii akumulatorów (kwasowo-ołowiowych,-litowo-jonowych itp.).

Możliwość formowania sieci-:​ Może działać niezależnie w mikrosieci, dzięki czemu użytkownik nie jest polegany na rodzimych źródłach energii. Zaawansowana ochrona-wyspiarska ochroni Ciebie i Twój system w przypadku awarii sieci kulturowej.

Dlaczego to ma znaczenie:
Wiodące moduły słoneczne (tj. monokrystaliczne, dwustronne) dobrze radzą sobie z problemami związanymi z kompatybilnością, pomagając uprościć proces projektowania. Ich zdolność do integracji z większym ekosystemem inteligentnej energii jest widoczna poprzez ich zdolność do komunikowania się z systemami SCADA i EMS, poprzez sprawdzoną wydajność ich stosowania w terenie.

4. Modułowa konstrukcja i skalowalność

Główny cel:

Możliwość dodania już zainstalowanej mocy przy użyciu architektury „plug-and{1}}play” (do 60 kW na moduł) oznacza, że ​​te jednostki modułowe mogą być wykorzystywane zarówno podczas wdrożeń etapowych, jak i do przyszłych modernizacji komponentów.

Zoptymalizowana temperatura pracy (nawet przy pełnym obciążeniu) osiągnięta dzięki wymuszonemu-chłodzeniu powietrzem i aluminiowym radiatorom.

Dlaczego to ma znaczenie:
Skraca czas instalacji o 40% w porównaniu z tradycyjnymi konfiguracjami falowników.
Skalowalność minimalizuje początkowe wydatki kapitałowe, dostosowując się do ograniczeń budżetowych klientów.

5. Zaawansowane monitorowanie i diagnostyka

Główny cel:
Telemetria IoT, czyli dane w czasie rzeczywistym dotyczące działania falownika, liczby usterek i ilości wytwarzanej energii, są dostępne za pośrednictwem platformy Solis Cloud; dostarczanie analiz predykcyjnych dotyczących prawdopodobieństwa wystąpienia problemów (na przykład, jeśli falownik zbyt szybko się nagrzewa). Przetwarzanie brzegowe zapewnia-analizę urządzenia, która pomaga poprawić efektywność dystrybucji energii i równoważenia obciążenia, zmniejszając ogólną zależność od systemów scentralizowanych.
Dlaczego to ma znaczenie:

Ogólnie rzecz biorąc, na przykład dzięki zastosowaniu narzędzi konserwacji predykcyjnej nasi klienci obniżyli koszty eksploatacji i utrzymania o 30%.

Możemy współpracować z platformami-innych firm, takimi jak Schneider Electric EcoStruxure, w celu uzyskania scentralizowanych rozwiązań do zarządzania energią.

 

zalety falownika magazynującego energię Solis

 

Falownik magazynujący energię Solis to coś więcej niż tylko produkt - to rozwiązanie-systemowe. Wykorzystując wydajność, skalowalność i inteligencję, S6-EH3P rozwiązuje wyzwania związane z wdrożeniami energii słonecznej na dużą skalę:
Oszczędności:​Oszczędź na kosztach BOS (bilans systemu) dzięki prostszej konstrukcji i krótszym przestojom.
Ograniczanie ryzyka:​Silne funkcje zabezpieczające i globalne certyfikaty oznaczają zgodność z dowolną jurysdykcją.
Przyszły-Projekt próbny:​Modularne aktualizacje i sterowanie-oprogramowane tworzą-przyszłą inwestycję zabezpieczoną przed zmieniającymi się standardami sieci.
Zarówno dla hurtowników, jak i producentów OEM, współpraca z producentem, który może zapewnić niezrównane zalety techniczne i elastyczne właściwości operacyjne, jest koniecznością. Dzięki 2000+ instalacjom w 30+ krajach istnieje wiele dowodów potwierdzających, że falowniki Solis mogą zasilać darmową energię z gazów cieplarnianych-. Pracujmy razem, aby wprowadzić nową generację energii słonecznej.

Popularne Tagi: falownik do magazynowania energii solis, Chiny producenci, dostawcy, fabryka falownik do magazynowania energii solis, biznes solarny poza siecią, podłączenie do sieci solarnej poza siecią, koniec życia energii słonecznej poza siecią, nachylenie słoneczne poza siecią, energia słoneczna poza siecią wiejską

Specyfikacja falownika magazynującego energię Solis

 
Obsługuje moc fotowoltaiczną do 100 kW, maksymalizując wykorzystanie energii słonecznej
Obsługuje maksymalny prąd wejściowy łańcucha wynoszący 21 A, zapewniając zgodność z modułami fotowoltaicznymi o dużej-mocy
Kompatybilny z modułami akumulatorowymi 100–314Ah, zmniejszający całkowite koszty systemu
Obsługuje szybkie ładowanie akumulatora maksymalnym prądem ładowania 168A
Dwa niezależne porty baterii dla elastycznych konfiguracji i łatwego zwiększania pojemności
Zapewnia 160% przeciążenia przez 2 s w trybie off-sieci, zapewniając stabilny rozruch przy dużych obciążeniach
Oferuje elastyczną kontrolę w przypadku scenariuszy hybrydowych-słabych sieci i agregatów prądotwórczych, redukując koszty inwestycji
SolisCloud: Inteligentne zdalne sterowanie, optymalizacja AI i natychmiastowe rozwiązywanie problemów - wszystko na jednej platformie
Integruje fotowoltaikę i magazynowanie na potrzeby zarządzania popytem i funkcji zapobiegania-przepływowi zwrotnemu
Zapewnia dynamiczną kompensację mocy biernej w celu poprawy współczynnika mocy sieci i zmniejszenia opłat za moc bierną
Obsługuje zarówno sprzężenie DC, jak i AC, co pozwala na elastyczne modernizacje i rozbudowy systemu
Zapewnia niezawodne zasilanie rezerwowe w różnych scenariuszach poprzez zarządzanie rezerwą baterii
Wydłuża czas zasilania obciążeń krytycznych dzięki inteligentnemu ustalaniu priorytetów obciążenia
Oferuje wszechstronny interfejs „trzy-w-jednym” umożliwiający bezproblemową integrację-sieci fotowoltaicznej, energii wiatrowej i generatorów diesla
Umożliwia przełączanie włączenia- i wyłączenia-sieci w czasie krótszym niż 10 ms, zapewniając nieprzerwane zasilanie
Obsługuje pracę równoległą wielu-jednostek o mocy do 600 kW (zalecana szafa Solis STS dla systemów powyżej 6 jednostek)

 

parametry Falownika Magazynującego Energię Solis

 

ARKUSZ DANYCH S6-EH3P(29,9-60)KH(21A)
Modele 29.9K 30K 40K 49K 50K 60K
Wejście DC (strona PV)
Zalecane maks. Rozmiar panelu fotowoltaicznego 59,8 kW 60 kW 80 kW 98 kW 100 kW 100 kW
Maks. użyteczna moc wejściowa fotowoltaiki 59,8 kW 60 kW 80 kW 98 kW 100 kW 100 kW
Maks. napięcie wejściowe 1000 V
Napięcie znamionowe 600 V
Napięcie rozruchowe 180 V
Zakres napięcia MPPT 150 - 850 V
Maks. prąd wejściowy 3 × 42 A 4 × 42 A
Maks. prąd na wejście DC 42 A
Maks. prąd zwarciowy 3 × 60 A 4 × 60 A
liczba MPPT / maks. liczba ciągów wejściowych 3 / 6 4 / 8
Bateria
Typ baterii Li-litowo-jonowy
Zakres napięcia akumulatora 150 - 800 V
Maks. prąd ładowania/rozładowania 80 A × 2 84 A × 2
Liczba portów baterii 2
Maks. moc ładowania/rozładowania każdego wejścia 32,1 kW 33 kW 35 kW
Komunikacja CAN/RS485
Wyjście prądu przemiennego (zapasowe-)
Znamionowa moc wyjściowa 29,9 kW 30 kW 40 kW 49 kW 50 kW 60kW
Maks. pozorna moc wyjściowa 1,6-krotność mocy znamionowej, 2 s; 1,5-krotność mocy znamionowej, 10 s
Cofnij-czas przełączenia < 10 ms
Znamionowe napięcie wyjściowe 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V
Częstotliwość znamionowa 50 Hz / 60 Hz
THDv (@obciążenie liniowe) < 2%
Wejście AC (strona sieci)
Maks. prąd wejściowy 90.8 A / 86.4 A 91.2 A / 86.6 A 121.6 A / 115.4 A 149 A / 141.4 A 152 A / 144.4 A 152 A / 152 A
Wejście prądu przemiennego (generator)
Maks. moc wejściowa 29,9 kW 30 kW 40 kW 49 kW 50 kW 60 kW
Znamionowy prąd wejściowy 45.4 A / 43.2 A 45.6 A / 43.3 A 60.8 A / 57.7 A 74.5 A / 70.7 A 76 A / 72.2 A 91.2 A / 86.6 A
Znamionowe napięcie wejściowe 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V
Znamionowa częstotliwość wejściowa 50 Hz / 60 Hz
Wyjście AC (strona sieci)
Znamionowa moc wyjściowa 29,9 kW 30 kW 40 kW 49 kW 50 kW 60 kW
Maks. pozorna moc wyjściowa 29,9 kVA 30 kVA 40 kVA 49 kVA 50 kVA 60 kVA
Znamionowe napięcie sieciowe 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V
Znamionowa częstotliwość sieci 50 Hz / 60 Hz
Znamionowy prąd wyjściowy sieci 45.4 A / 43.2 A 45.6 A / 43.3 A 60.8 A / 57.7 A 74.5 A / 70.7 A 76 A / 72.2 A 91.2 A / 86.6 A
Współczynnik mocy >0,99 (0,8 wiodącego - 0.8 opóźnionego)
THDi < 3%
Efektywność
Maks. efektywność 97.7%
Skuteczność UE 97.3%
Wydajność naładowanego akumulatora 98.5%
Wydajność rozładowanego akumulatora 97.5%
Ochrona
Ochrona przeciwprzepięciowa Typ prądu stałego II / typ prądu przemiennego II
Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia Tak
Zintegrowany wyłącznik prądu stałego Tak
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją prądu stałego- Tak
Klasa ochrony / kategoria przepięciowa I/PV II, akumulator II, AC III
Zintegrowany AFCI 2.0 Fakultatywny
Dane ogólne
Maks. dopuszczalna asymetria faz (sieć i rezerwa-) 100%
Maks. moc na fazę (sieć i rezerwa-) 33%
Wymiary (szer. × wys. × gł.) 530 × 880 × 290 mm
Waga 76 kg
Topologia Beztransformatorowy
Zakres temperatury otoczenia podczas pracy -25 ~ +60 stopni
Wilgotność względna 0 - 100%
Ochrona przed wnikaniem IP66
Koncepcja chłodzenia Inteligentny wentylator-chłodzący
Maks. wysokość operacyjna 4000 m
Standard podłączenia do sieci G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1/EN 50549-10, PTPiREE, VDE 0126/XP C15/VFR:2019, NTS 631/RD 1699/RD 244/UNE 217002, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, DEWA, MEA, PEA, PORTARIA N° 140/PORTARIA N° 515
Standard bezpieczeństwa / EMC IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011
Cechy
Połączenie fotowoltaiczne Złącze MC4
Podłączenie akumulatora Złącze terminala
Podłączenie prądu przemiennego Terminal OT
Wyświetlacz Wyświetlacz LCD 7,0 cala i Bluetooth + aplikacja
Komunikacja CAN, RS485-115200, opcjonalnie: Wi-Fi, sieć komórkowa, LAN