Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. jest jednym z najbardziej niezawodnych producentów i dostawców hybrydowego falownika Solis 30-50k w Chinach, obsługuje również usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zakupu zaawansowanego hybrydowego falownika Solis 30-50k w magazynie z naszej fabryki.
dlaczego wybrać nas?
1. Historia sukcesu
Globalne wykorzystanie: wysłano ponad 100 GW falowników słonecznych; Produkty Solis są szeroko stosowane przez poważnych dostawców energii i organizacje rządowe.
Certyfikaty: Spełnia normy IEC, UL, CE i TÜV, zapewniając bezpieczeństwo i kompatybilność na różnych rynkach.
2. Pełne wsparcie
Całodobowe wsparcie techniczne: Dostępny jest serwis inżynieryjny zapewniający zdalną diagnostykę lub wsparcie na miejscu.
Gwarancja i części zamienne: oferuje rozszerzoną gwarancję (do 10 lat) i priorytetową usługę wymiany kluczowych komponentów.
Opis produktów
jakie są zalety hybrydowego falownika Solis 30-50K?
1. Wysoka wydajność i wydajność
Ulepszona produkcja energii: wykorzystując inteligentną technologię MPPT (śledzenie maksymalnego punktu mocy), hybrydowy falownik Solis 30-50K przechwytuje maksymalną ilość dostępnej energii z paneli słonecznych – nawet w półcieniu lub przy zmianie oświetlenia. Dzięki układowi wielokanałowemu minimalizuje straty, umożliwiając osiągnięcie wydajności wykraczającej poza obecne standardy branżowe. Adaptacyjne zarządzanie obciążeniem: wyposażony w dwa porty zapasowe i inteligentne zarządzanie obciążeniem, system może utrzymywać minimalne podstawowe obciążenia (takie jak urządzenia chłodnicze, oświetlenie) pod napięciem podczas przestoju, bez przerw.

2. Bezproblemowa integracja sieci i generatora
Działanie w trybie hybrydowym: system może płynnie przełączać się między trybem-podłączonym do sieci,-poza siecią i trybem hybrydowym. W przypadku użycia z generatorami diesla automatycznie identyfikuje wystąpienie problemu z siecią i automatycznie uruchamia generator bez przerwy w zasilaniu, aby utrzymać zasilanie domu lub firmy. Ta funkcja jest bardzo przydatna w odległych lokalizacjach lub w przypadku korzystania z zasilania rezerwowego. Kompatybilność akumulatorów: zakres zgodnych typów składu chemicznego akumulatorów (litowo-jonowy, ołowiowy-kwasowy itp.) i zakresów napięcia pozwala na elastyczne wykorzystanie w zastosowaniach związanych z magazynowaniem energii. Możliwość ładowania dwukierunkowego służy do wydłużenia żywotności baterii poprzez inteligentne zarządzanie SOC.

3. Większe bezpieczeństwo i niezawodność
Zwiększone bezpieczeństwo: Jest wyposażony w trzy poziomy zwiększonego bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed przepięciem, ochrona podnapięciowa, ochrona nadprądowa i ochrona termiczna. Wykrywanie-wysokiego poziomu łuku-i możliwości monitorowania izolacji po stronie prądu stałego zapewniają globalne standardy bezpieczeństwa, takie jak zgodność z UL 1741 i IEC 6210.
Solidna niezawodność: wytrzymała konstrukcja z komponentami o stopniu ochrony IP66 i materiałami odpornymi na korozję do stosowania w trudnych warunkach (od -40 stopni do +60 stopni), na dużych wysokościach i do zastosowań przybrzeżnych. Idealny do zastosowań przemysłowych.

4. Skalowalność i przyszłość-Projekt próbny
Konstrukcja modułowa: umożliwia równoległą pracę nie więcej niż 6 falowników i pozwala na zwiększenie mocy z 30 kW do 300 kW w razie potrzeby, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na energię bez wymiany istniejącego sprzętu.
Integracja oprogramowania: kompatybilność z SolisCloud i innymi-systemami EMS (systemami zarządzania energią) innych firm w celu monitorowania-w czasie rzeczywistym i analizy danych, a także konserwacji predykcyjnej.

jakie są
Cechy hybrydowego falownika Solis 30-50K?
• Obsługuje elastyczne połączenie fotowoltaiczne poprzez złącze DC i AC w celu modernizacji i rozbudowy
• Obsługuje funkcję rezerwy baterii w wielu scenariuszach
• Inteligentne ustalanie priorytetów obciążenia – rozszerzenie wsparcia dla obciążeń krytycznych
• Port SmartLoad/GEN/INV - Elastyczne podłączenie wielu źródeł energii, takich jak-inwerter podłączony do sieci, generator diesla, turbiny wiatrowe itp.
• Bezproblemowy czas przełączania sieci/wyłączania 6 szt. Zalecana szafka rozdzielcza Solis
• Użyteczna moc fotowoltaiczna do 200% mocy znamionowej falownika, w celu poprawy wykorzystania generacji fotowoltaicznej
• Obsługuje maks. prąd wejściowy PV 20A, idealnie dopasowany do modułów PV dużej mocy
• Kompatybilny z modułami akumulatorowymi 100-280Ah
• Obsługuje szybsze ładowanie prądem akumulatora do 140A
• Potężne możliwości przeciążenia kopii zapasowych – przeciążenie 160%.
• Obsługuje szeroki zakres mocy połączeń generatorów od 10 kVA do 50 kVA
• Obsługuje 2 niezależne przyłącza akumulatorów dla elastycznej konfiguracji
jakie są
Najważniejsze cechy techniczne hybrydowego falownika Solis 30-50K?

01.Inteligentne zarządzanie energią
Optymalizacja z wykorzystaniem sztucznej inteligencji:Analizuje historyczne zużycie energii, prognozy pogody i taryfy, wykorzystując algorytmy uczenia maszynowego. Umożliwia to prostą optymalizację wysyłki, maksymalizację wykorzystania-zużywanej samodzielnie energii i minimalizację zużycia energii elektrycznej z sieci.
Obsługuje wirtualne elektrownie (VPP) i programy reagowania na zapotrzebowanie, umożliwiając sprzedawanie nadwyżek energii z powrotem do sieci lub agregowanie energii w bloki w celu obsługi klientów przemysłowych.
02. System zarządzania baterią (BMS)
Ulepszone monitorowanie stanu zdrowia (SoH):Stale śledzi degradację baterii, aby zapewnić idealną wydajność i oczekiwaną żywotność.
Szybkie ładowanie/rozładowywanie:Obsługuje stopień rozładowania 1C, aby szybko dostarczać energię elektryczną w sytuacjach awaryjnego zapotrzebowania.
03.Usługi sieciowe
jakie są
Zastosowania hybrydowego falownika Solis 30-50K?
Komercyjne i przemysłowe
Idealny dla fabryk, magazynów i centrów danych wymagających ciągłego oszczędzania energii i kosztów energii.
Elektryfikacja wsi
Dostarcza niezawodne rozwiązania w zakresie zasilania-poza siecią dla odległych społeczności, korzystających z energii słonecznej, magazynowania i generatorów rezerwowych.
Integracja odnawialna
Bezproblemowo integruje się z turbinami wiatrowymi lub systemami wodnymi dla hybrydowych ekosystemów energetycznych.
Zdolność produkcyjna i zapewnienie jakości
1. Zaawansowana produkcja
Zautomatyzowane linie montażowe: do montażu naszych produktów w środowisku laboratoryjnym, które ogranicza błędy ludzkie i zapewnia spójność, używamy ramion robotycznych i systemów wizyjnych- wspomaganych sztuczną inteligencją.
Kontrola jakości: Wykorzystujemy szeroko zakrojone testy na każdym etapie produkcji, od wstępnej kontroli materiałów przychodzących, aż po walidację produktu końcowego.
2. Badania i rozwój
Centrum innowacji: zespół badawczo-rozwojowy koncentruje się na aktywach związanych z opracowywaniem nowych technologii, w tym na transformatorach półprzewodnikowych- i falownikach przystosowanych do wodoru.
Inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju: podlegamy regulacjom norm ISO 14001 w zakresie naszych metod zmniejszania naszego śladu węglowego i odpadów w produkcji.
3. Pojemność i dostawa
Zdolność produkcyjna: Nasze zdolności produkcyjne są w stanie wyprodukować ponad 50 000 sztuk rocznie i mogą reagować na pilne zamówienia w ciągu 48 godzin.
Wsparcie logistyczne: Nawiązaliśmy znaczące partnerstwa z dostawcami usług transportowych, którzy mogą dostarczyć nasz produkt w dowolne miejsce na czas.
Popularne Tagi: Hybrydowy falownik solis 30-50k, Chiny Solis 30-50k hybrydowy falownik energii, producenci, dostawcy, fabryka, biznes solarny poza siecią, podłączenie do sieci solarnej poza siecią, koniec życia energii słonecznej poza siecią, nachylenie słoneczne poza siecią, energia słoneczna poza siecią wiejską
Parametry produktów
| ARKUSZ DANYCH | S6-EH3P(30-50)KH-ND | |||
| Modele | 30K | 40K | 49K | 50K |
| Wejście DC (strona PV) | ||||
| Zalecane maks. Rozmiar panelu fotowoltaicznego | 60 kW | 80 kW | 98 kW | 100 kW |
| Maks. użyteczna moc wejściowa fotowoltaiki | 60 kW | 80 kW | 96 kW | 96 kW |
| Maks. napięcie wejściowe | 1000 V | |||
| Napięcie znamionowe | 600 V | |||
| Napięcie rozruchowe | 180 V | |||
| Zakres napięcia MPPT | 150 - 850 V | |||
| Maks. prąd wejściowy | 40 A / 40 A / 40 A | 4 × 40 A | ||
| Maks. prąd zwarciowy | 60 A / 60 A / 60 A | 4 × 60 A | ||
| liczba MPPT / maks. liczba ciągów wejściowych | 3 / 6 | 4 / 8 | ||
| Bateria | ||||
| Typ baterii | Li-litowo-jonowy | |||
| Zakres napięcia akumulatora | 150 - 800 V | |||
| Maks. moc ładowania/rozładowania | 33 kW | 44 kW | 53,9 kW | 55 kW |
| Maks. prąd ładowania/rozładowania | 70 A × 2 (1) | |||
| Liczba portów baterii | 2 | |||
| Maks. moc ładowania/rozładowania każdego wejścia | 33 kW | 35 kW | 35 kW | 35 kW |
| Komunikacja | CAN/RS485 | |||
| Wyjście AC (strona sieci) | ||||
| Znamionowa moc wyjściowa | 30 kW | 40 kW | 49 kW | 50 kW |
| Maks. pozorna moc wyjściowa | 30 kVA | 40 kVA | 49 kVA | 50 kVA |
| Znamionowe napięcie sieciowe | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Znamionowa częstotliwość sieci | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Znamionowy prąd wyjściowy sieci | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 74.5 A / 70.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Maks. prąd wyjściowy | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 74.5 A / 70.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Współczynnik mocy | >0,99 (0,8 wiodącego - 0.8 opóźnionego) | |||
| THDi | < 3% | |||
| Wejście AC (strona sieci) | ||||
| Maks. Prąd przejściowy AC | 91.2 A / 86.6 A | 121.6 A / 115.4 A | 149 A / 141.4 A | 152 A / 144.4 A |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Znamionowa częstotliwość wejściowa | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Generator wejściowy | ||||
| Maks. moc wejściowa | 30 kW | 40 kW | 49 kW | 50 kW |
| Znamionowy prąd wejściowy | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 74.5 A / 70.7 A | 76 A / 72.2 A |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Znamionowa częstotliwość wejściowa | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Wyjście prądu przemiennego (zapasowe-) | ||||
| Znamionowa moc wyjściowa | 30 kW | 40 kW | 49 kW | 50 kW |
| Maks. pozorna moc wyjściowa | 1,6-krotność mocy znamionowej, 2 s | |||
| Cofnij-czas przełączenia | < 10 ms | |||
| Znamionowe napięcie wyjściowe | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | |||
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Znamionowy prąd wyjściowy | 45.6 A / 43.3 A | 60.8 A / 57.7 A | 74.5 A / 70.7 A | 76 A / 72.2 A |
| THDv (@obciążenie liniowe) | < 2% | |||
| Efektywność | ||||
| Maks. efektywność | 97.8% | |||
| Skuteczność UE | 97.4% | |||
| BAT pobierane przez PV max. efektywność | 98.5% | |||
| BAT naładowany/rozładowany do AC max. efektywność | 97.5% | |||
| Ochrona | ||||
| Ochrona przed wyspami- | Tak | |||
| Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia | Tak | |||
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak | |||
| Zintegrowany wyłącznik prądu stałego | Tak | |||
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją prądu stałego- | Tak | |||
| Ochrona przeciwprzepięciowa | Typ prądu stałego II / typ prądu przemiennego II | |||
| Zintegrowany AFCI 2.0 | Fakultatywny | |||
| Dane ogólne | ||||
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 530 × 880 × 290 mm | |||
| Waga | 73 kg | |||
| Topologia | Beztransformatorowy | |||
| Własny-konsumpcja (w nocy) | < 35 W | |||
| Zakres temperatury otoczenia podczas pracy | -25 ~ +60 stopni | |||
| Wilgotność względna | 0 - 100% | |||
| Ochrona przed wnikaniem | IP66 | |||
| Koncepcja chłodzenia | Inteligentny wentylator-chłodzący | |||
| Maks. wysokość operacyjna | 4000 m | |||
| Standard podłączenia do sieci | G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1/EN 50549-10, VDE 0126/UTE C 15/VFR:2019, NTS 631/RD 1699/RD 244/UNE 206006/UNE 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, MEA, PEA, PORTARIA N° 140, DE 21 DE MARÇO DE 2022 | |||
| Standard bezpieczeństwa / EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | |||
| Cechy | ||||
| Połączenie fotowoltaiczne | Wtyczka szybkiego podłączenia MC4 | |||
| Podłączenie akumulatora | Złącze terminala | |||
| Podłączenie prądu przemiennego | Blok zacisków | |||
| Wyświetlacz | Wskaźnik LED i Bluetooth + aplikacja | |||
| Komunikacja | CAN, RS485, Ethernet, opcjonalnie: Wi-Fi, sieć komórkowa, LAN | |||








