Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. jest jednym z najbardziej niezawodnych producentów i dostawców deye sun 10/12/15k w Chinach, obsługuje również usługi niestandardowe. Zapraszamy do zakupu zaawansowanego deye sun 10/12/15k w magazynie z naszej fabryki.
1. Streszczenie: Dlaczego Deye SUN 10/12/15K dominuje na rynku

Przy ciągłych zmianach na rynku energii słonecznej niezawodność i elastyczność w projektowaniu produktów są najważniejsze. W Mutian zapewniamy naszym klientom dostęp wyłącznie do najlepszych dostępnych obecnie produktów, dlatego wierzymy, że seria falowników Deye SUN 10/12/15K jest najlepszą w swojej klasie technologią trójfazowych falowników stringowych dla niskich napięć (127V/220V i 133/230V) i służy jako pomost pomiędzy wysokowydajną produkcją energii, a także byciem inteligentnym kontrolerem sieci.
Niezależnie od tego, czy jesteś instalatorem potrzebującym wytrzymałego rozwiązania na dach obiektu komercyjnego, czy właścicielem domu, który chce zmaksymalizować-pobór energii na potrzeby własne, seria G05-LV zapewnia możliwość skalowania, inteligencję i jest bardzo trwała. Seria G05-LV charakteryzuje się szczytową wydajnością na poziomie 98,6% i 4 trackerami MPP, co oznacza, że każdy promień słońca zamieni w oszczędności.
2. Podstawowe zalety: Inżynieria spotyka się z inteligencją
Aby generować autentyczne zapytania klientów, musimy podkreślać nie tylko to, co produkt robi, ale także to, jak rozwiązuje-rzeczywiste problemy. Oto dlaczego Deye G05-LV wyróżnia się na zatłoczonym rynku:
Wydajność szczytowa 98,6%:
Wysokowydajna technologia trójpoziomowa-w połączeniu z materiałami magnetycznymi o niskich stratach oznacza, że falownik traci znacznie mniej ciepła, co powoduje, że pracuje on chłodniej, zapewniając jednocześnie większą moc wyjściową niż standardowe falowniki.
Śledzenie wielu szczytów i podwójnych szczytów:
Zwykle spadek napięcia w standardowych falownikach stwarzałby problem w znalezieniu maksymalnego punktu mocy ze względu na złożone cieniowanie. Algorytm Deye'a z pewnością znajdzie wiele punktów maksymalnej mocy, aby zapewnić maksymalne zbiory w częściowo pochmurne dni.


Aplikacja zerowego eksportu:
Wraz ze wzrostem ograniczeń sieciowych kluczowa jest możliwość ograniczenia-oddawania energii do sieci. Falownik ten posiada zintegrowane ograniczenie eksportu, co pozwala zachować zgodność z lokalnymi przepisami bez konieczności stosowania drogich zewnętrznych liczników lub sterowników.
Wirtualny generator synchroniczny (VSG):
Ta zdolność do „tworzenia” sieci pomoże zmienić przyszłość wytwarzania energii. Gdy sieć jest niestabilna, falownik będzie działał jak tradycyjny generator zsynchronizowany, zapewniając bezwładność (w wyniku tego, że falownik ma wyjście prądu przemiennego), pomagając w ten sposób sieci, zamiast po prostu się wyłączać. Umożliwia to również falownikowi stabilizację zarówno napięcia, jak i częstotliwości, co czyni go szczególnie przydatnym w przypadku słabych sieci.
Ciąg-Monitorowanie poziomu (opcjonalnie):
Nie czekaj na awarię systemu, aby dowiedzieć się, że wystąpił problem. Dzięki opcjonalnemu monitorowaniu ciągów możesz zdalnie nadzorować wydajność poszczególnych ciągów fotowoltaicznych. Przyspiesza to rozwiązywanie problemów i znacznie zmniejsza koszty eksploatacji i utrzymania.
AFCI (opcjonalnie):
Dostępna jest ochrona przerywacza obwodu łukowego, która zapobiega zagrożeniom pożarowym poprzez automatyczne wykrywanie i gaszenie niebezpiecznych łuków prądu stałego.

3. Nauka o materiałach i filozofia projektowania
Fizyczna konstrukcja falownika jest pierwszym wskaźnikiem jego trwałości. Seria Deye G05-LV została zbudowana tak, aby wytrzymać żywioły i próbę czasu.
Podwozie:Obudowa falownika została wyprodukowana z bardzo wytrzymałego stopu metalu, który został specjalnie stworzony w celu zwiększenia odporności na korozję (zwykle ze względu na powłokę cynku - aluminium - magnezu) niż standardowa grubość blachy. Dzięki temu obudowa falownika jest w stanie przetrwać skutki korozji na obszarach przybrzeżnych lub w lokalizacjach przemysłowych, nie wykazując rdzy.
Zarządzanie ciepłem:Inwerter zaprojektowano tak, aby nie wymagał stosowania hałaśliwych,-szybkich wentylatorów do chłodzenia; zamiast tego wykorzystuje unikalną kombinację dużych radiatorów i wentylatorów o kontrolowanej temperaturze, dzięki czemu wentylatory działają tylko wtedy, gdy jest to konieczne do schłodzenia falownika. Dzięki inteligentnej konstrukcji chłodzenia powietrzem Northern, wentylatory Inverter zużywają się mniej, w związku z czym inwerter pracuje z poziomem hałasu mniejszym niż 50 dB(A), co odpowiada poziomowi hałasu wytwarzanego przez ciche biuro.
Integracja w celach estetycznych:Eleganckie białe wykończenie falownika z łatwością wpasowuje się w wystrój każdego pomieszczenia, a jego niewielkie wymiary (362 mm na 527 mm na 220 mm) umożliwiają pomyślną integrację z każdą przestrzenią. Falownik można również zamontować na ścianie, co oznacza, że można go łatwo zamontować w garażach, pomieszczeniach gospodarczych, na ścianach zewnętrznych itp., oszczędzając przy tym cenną powierzchnię podłogi.
4. Globalna zgodność i certyfikacja sieci
Jedną z największych przeszkód w branży fotowoltaicznej jest kompatybilność falowników-z siecią. Seria Deye G05-LV usuwa tę barierę. Jest wstępnie certyfikowany z szeroką gamą międzynarodowych kodów sieci, co oznacza, że możesz śmiało zamawiać, wiedząc, że przejdzie inspekcje lokalnych zakładów użyteczności publicznej.
Regulamin sieci:Certyfikat dla NBR 16149, NBR 16150 (Brazylia), EN 50549 (Europa), RD 140 (Hiszpania) i innych.
Normy bezpieczeństwa:W pełni zgodny z normami IEC/EN 62109-1 i IEC/EN 62109-2 w zakresie bezpieczeństwa oraz IEC/EN 61000-6-1/2/3/4 w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej.
5. Dlaczego warto kupować od Mutiana?
Autoryzowane partnerstwo:
Jesteśmy zaufanym partnerem handlowym firmy Deye, zapewniającym, że otrzymasz w 100% autentyczne produkty z pełną gwarancją producenta,-a nie produkty importowane z szarej strefy.
Pomoc techniczna:
Nasz zespół nie sprzedaje jedynie pudełek; oferujemy pełne rozwiązania. Nasz dwujęzyczny zespół pomocy technicznej może pomóc we wszystkich aspektach Twojego projektu, od-projektu systemu przedsprzedażowego po rozwiązywanie problemów po-sprzedaży.
Gwarancja:
Standardowa 5-letnia gwarancja z możliwością przedłużenia.
6. Wezwanie do działania
Czy jesteś gotowy, aby przenieść swój projekt fotowoltaiczny na wyższy poziom dzięki najbardziej wszechstronnemu dostępnemu Deye SUN 10/12/15K?
Aby otrzymać cennik hurtowy lub wycenę konkretnego projektu, skontaktuj się z Mutian już dziś!
Popularne Tagi: deye sun 10/12/15k, Chiny deye sun 10/12/15k producenci, dostawcy, fabryka, biznes solarny poza siecią, podłączenie do sieci solarnej poza siecią, koniec życia energii słonecznej poza siecią, nachylenie słoneczne poza siecią, energia słoneczna poza siecią wiejską
7. Parametry techniczne
| Model | NIEDZIELA-10K-G05-LV | NIEDZIELA-12K-G05-LV | NIEDZIELA-15K-G05-LV |
| Data wprowadzenia ciągu fotowoltaicznego | |||
| Maks. Moc wejściowa PV (kW) | 13 | 15.6 | 19.5 |
| Maks. Napięcie wejściowe PV (V) | 800 | ||
| Napięcie początkowe-(V) | 250 | ||
| Zakres napięcia MPPT (V) | 200-700 | ||
| Znamionowe napięcie wejściowe PV (V) | 500 | ||
| Maks. Roboczy prąd wejściowy PV (A) | 26+26 | ||
| Maks. Wejściowy prąd zwarciowy (A) | 39+39 | ||
| Liczba trackerów MPP/liczba ciągów na moduł śledzący MPP | 2/2+2 | ||
| Strona wyjściowa AC | |||
| Znamionowa moc wyjściowa prądu przemiennego (kW) | 10 | 12 | 15 |
| Maks. Moc pozorna wyjściowa prądu przemiennego (kVA) | 10 | 12 | 15 |
| Znamionowy prąd wyjściowy AC (A) | 26.3/25.1 | 31.5/30.1 | 39.4/37.6 |
| Maks. Prąd wyjściowy AC (A) | 26.3/25.1 | 31.5/30.1 | 39.4/37.6 |
| Znamionowe napięcie wyjściowe/zakres (V) | 127 V/220 V, 133 V/230 V 0,85UN-1,1UN | ||
| Formularz podłączenia do sieci | 3L/N/PE | ||
| Znamionowa częstotliwość/zakres sieci wyjściowej (Hz) | 50/45-55, 60/55-65 | ||
| Zakres regulacji współczynnika mocy | 0,8 prowadzi do 0,8 opóźnienia | ||
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne prądu THDi | <3% | ||
| Prąd wtrysku prądu stałego | <0.5%ln | ||
| Efektywność | |||
| Maks. Efektywność | 98.50% | ||
| Wydajność MPPT | >99% | ||
| Ochrona sprzętu | |||
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją prądu stałego | Tak | ||
| Zabezpieczenie nadprądowe wyjścia AC | Tak | ||
| Zabezpieczenie przed przepięciem wyjścia AC | Tak | ||
| Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia AC | Tak | ||
| Ochrona termiczna | Tak | ||
| Wykrywanie impedancji izolacji | Tak | ||
| Monitorowanie komponentów DC | Tak | ||
| Przerywacz obwodu zwarcia łukowego (AFCI) | Fakultatywny | ||
| Zabezpieczenie przed-wyspowaniem | Tak | ||
| Wykrywanie prądu resztkowego | Tak | ||
| Poziom ochrony przeciwprzepięciowej | TYP II (DC), TYP II (AC) | ||
| Przełącznik prądu stałego | Tak | ||
| Interfejs | |||
| Interfejs komunikacyjny | RS485/RS232 | ||
| Tryb monitora | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (opcjonalnie) | ||
| Dane ogólne | |||
| Zakres temperatury roboczej (stopnie) | -25 to +60℃, >Obniżenie wartości znamionowych o 45 stopni | ||
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia | 0~100% | ||
| Dopuszczalna wysokość (m) | 4000m | ||
| Hałas (dB) | Mniej niż lub równo 50 dB(A) | ||
| Stopień ochrony (IP). | IP65 | ||
| Topologia falownika | Nie-odizolowany | ||
| Kategoria przepięcia | OVC II(DC), OVC III(AC) | ||
| Rozmiar szafki (szer. x wys. x głęb. mm) | 362×527×220 (bez złączy i wsporników) | ||
| Waga [kg] | 20 | ||
| Gwarancja [rok] | 5 lat | ||
| Rodzaj chłodzenia | Inteligentne chłodzenie powietrzem | ||
| Rozporządzenie w sprawie sieci | NBR 16149, NBR 16150, EN 50549, RD 140 | ||
| Bezpieczeństwo EMC/norma | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||
| Bezpieczeństwo EMC/norma | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||








